MENU

Strona główna

Możliwosci

System wymiany: bannerów
buttonów

Generator bannerów

Edytor kolorów i czcionek

Katalog:
Forum
Quizów
Sond

FAQ

Chat serwisu

Regulamin

Kontakt:
admin@34all.org

Inne
Worek bokserskiLOGIN


Login

Haslo
Przypomnienie

Zarejestruj sie


BANERY
mediaclick.pl Skyclinic http://www.atlas-poland.pl http://seomanagment.com/www.webhosting1st.comamzteam.pro https://laflora.pl|laflora.pl


Do kogo adresowana jest strona?

Przede wszystkim do każdego internauty który posiada własną strone www.
Aby skorzystać z usług 34all nie wymagana jest żadna wiedza techniczna do tworzenia stron, oznacza to, że nawet użytkownicy WYSIWYG (np. Frontpage) mogą w prosty sposób wyposażyć swoje strony w nasze komponenty.
Jednocześnie zaawansowani webmasterzy mają polę do popisu - Dostęp do kodu HTML forum, czy też możliwość ręcznego modyfikowania formularzy sond i quizów sprawia, że można doskonale wkomponować nasze elementy na strone.

Jak utworzyć quiz, sonde lub forum?

Wpierw musisz stworzyć własne konto. W tym celu kliknij na link "zarejestruj sie" i wypełnij rubryki. Konta tworzone są natychmiast, więc jeszcze tylko zaloguj się i kliknij "dodaj" na wybranym elemencie. Pozostaje teraz wypełniać rubryki według przypisów i postepować zgodnie z poleceniami. Jeśli jakaś opcja jest niejasna to przewin pasek troche niżej...

Konfiguracja

We wszystkich rubrykach z kolorami należy podawać wartości szesnastkowe (np. 0000ff) lub słowne (np. blue). W kodowaniu szesnastkowym dwie pierwsze litery odpowiadają za natężenie w kolorze czerwonej barwy, dwie środkowe za zielony, dwie ostatnie za niebieski (Przykłady: ff0000 - czerwony, 0000ff - niebieski, ffff00 - zielony+czerwony=pomaranczowy, ffffff - biały, 007700 - ciemnozielony).

W polu "Grubość czcionki" można podać wartości liczbowe od 100 do 900. Im mniejsza wartość, tym font jest chudszy (300 - standardowa czcionka, 700 - pogrubiona). Istnieje też możliwość wpisania tutaj wartości słownej (bold - pogrubienie, italic - kursywa). Dokładniejsze informacje znajdziej w opisie stylów dla atrybutu FONT-WEIGHT.

"Link powrotny" to adres na jaki zostanie przekierowany internauta po wzięciu udziału w sondzie lub quizie. Zadbaj więc aby adres ten był poprawny, bo inaczej Twojemu gościowi wyświetli się strona 404!.

Edycja kodu HTML (forum) - Jeśli znasz troche HTML możesz usprawnić swoje forum wstawiając obrazki, linki, tekst czy nawet całe skrypty javascript. Nie ma tu żadnych ograniczeń co do znaczników (poza zakazem zasłaniania linku do 34all). Dodatkowy kod HTML będzie każdorazową wyświetlany na wiekszości podstron Twojego forum.


Moderowanie forum - Wpierw musisz zarejestrowac użytkownika na swoim forum. Teraz zaloguj się na swoje konto 34all i wybierz swoje forum. Wejdz w link "Edycja zarejestrowanych uzytkownikow" i mianuj sam siebie moderatorem. Jeśli spojrzysz ponownie na swoje forum to pojawią się wcześniej niedostępne opcje edycji i usuwania wiadomości. Zwróć uwagę, że możesz mianować zaufaną osobę moderatorem nie dając jej dostępu do konta 34all.

Własne buttony

Denerwuje Cię wygląd gotowych buttonów na forum? Jeśli tak to prześlij nam swoje własne (4 buttony: Zaloguj się, Zarejestruj się, Odpowiedz, Nowy watek). Warunkiem na dodanie nadesłanej grafiki do standardowych buttonów jest zgoda na wykorzystanie ich przez innych użytkowników 34all oraz rozsądny wyglad i rozmiar.
Nadal potrzebujesz pomocy?

W takim razie udaj się na forum i podziel się ze swoim problemem.